Ke stažení

Chcete se podívat na ucelený materiál o jednotlivých produktových řadách či oborech? Stáhněte si brožuru a zjistěte, jak vám můžeme pomoci.

 • 30 let úspěšného podnikání rodinné firmy WAMAG

  Rodinná firma WAMAG působí v Mníšku pod Brdy již od roku 1994. Založili ji Otto, Jan a Jana Kolářovi. "Můj otec Otto Kolář se věnoval problematice magnetické separace železných rud v Ústavu pro výzkum rud (ÚVR) od roku 1960. V roce 1984 jsme se k němu připojili s manželkou Janou po absolvování strojní fakulty ČVUT. Společně jsme pracovali v oddělení magnetické separace pod vedením mého otce." Říká v článku Jan Kolář - jednatel WAMAG. Přečtěte si více.

  Stáhnout
 • Řešení separace neželezných kovů ze strusky

  Prezentace Jana Slováka na konferenci Waste to Energy v Praze - komplexní řešení separace cenných nemagnetických kovů ze strusky po spálení tuhých komunálních odpadů.

  Stáhnout
 • Magnetické separátory pro recyklaci

  Široká škála magnetických systémů pro řešení separace kovů v recyklačním průmyslu.

  Stáhnout
 • Magnetické separátory pro práškové, tekuté a sypké materiály

  Magnety pro detekci a separaci kovů při zpracování sypkých materiálů v potravinářství, chemii, farmacii, plastikářství.

  Stáhnout
 • Magnetická manipulace, doprava a demagnetizace

  Magnetické komponenty pro řešení bezpečné manipulace s plechy a jinými feromagnetickými předměty v automatizovaných provozech. Magnetické unašeče (grippery), čeřiče plechů, dopravníky, paletizátory, vedení pro transport plechovek, demagnetizační desky a tunely, demagnetizace na místě.

  Stáhnout
 • Magnetické separátory WAMAG ve spalovnách TKO

  Inovované magnetické separátory WAMAG jsou vhodné pro spalovny tuhého komunálního odpadu (TKO). Jedná se o ultra výkonný závěsný permanentní magnetický separátor RIPPER. Jeho silný magnetický systém z permanentních magnetů překoná odpovídající závěsný separátor s elektromagnetem. Separátor neželezných kovů LOCUST najde uplatnění při dotřiďování středních a menších objemů strusky. Jako příklad z praxe představujeme naše magnetické separátory ve spalovně Twence v Nizozemsku. Čtěte více.

  Stáhnout