Kariéra

Chcete s námi pracovat? Momentálně hledáme nového kolegu na pozici zámečníka/svářeče a kolegu nebo kolegyni na pozici vedoucího obchodu. Podívejte se níže, zda vás naše nabídka zaujme a kontaktujte nás.

Chcete podpořit spojení magnetismu a podnikavosti? Přidejte se k nám.
Pošlete svůj životopis personalistce Janě Turko | Jana.Turko@wamag.cz.

Kdo jsme

WAMAG je různorodá skupina lidí od obchodu, přes konstrukci až po výrobu. Všichni vnášíme do naší práce vlastní perspektivu, abychom společně dodali zákazníkům to nejvhodnější řešení pro jejich problémy. Podívejte se na náš příběh a hodnoty.

Co děláme

Spojením magnetismu a podnikavosti pomáháme podnikům v inovaci jejich výrobních technologií, ochraně životního prostředí i zdraví spotřebitelů. Naše stroje pomáhají v různorodých průmyslech po celém světě. Příklad jejich použití v životním cyklu automobilu popisuje infografika zde

Pracovní prostředí

Začali jsme jako rodinný podnikatelský projekt, který se rozrostl ve výrobní firmu se 42 zaměstnanci. Chceme dlouhodobě růst, a přesto si udržet tradici rodinné firmy, kde se navzájem známe, záleží nám jeden na druhém a máme prostor se dále rozvíjet na osobní i profesní úrovni. 29 lidí je u nás přes 5 let | 10 lidí je u nás přes 15 let.

Scházíme se i mimo pracovní dobu

Občas se domluvíme na společném aktivním odpočinku. Vyrazíme na kolo, zahrát si bedmington nebo bowling. Zajímavá byla také komentovaná prohlídka elektrárny Orlík, kde jsme byli i s dětmi nebo exkurze do dolu Skalka v Mníšku pod Brdy. 

Rovnováha mezi prací a osobním životem

Chceme, aby se u nás kolegové cítili příjemně a měli čas na osobní aktivity a rodinu. Pracujeme na jednu směnu – výroba od 6:00 do 14:30. Pro skloubení osobních a rodinných aktivit s prací máme v kancelářích pružnou pracovní dobu. Kromě dovolené máme k dispozici 6 dní rekreačního volna za rok a 2 dny indispozičního volna.

 

Volné pozice

Vedoucí obchodu (m/ž)

Vedoucí obchodu (m/ž)

4. 11. 2023
Máte zkušenosti s vedením týmu, jste obchodník a také vás zajímá technika? Chcete proniknout do tajemství magnetismu a zákazníkům vyřešit problém pomocí magnetické separace? Zjistěte víc.
Detail pozice
Zámečník/svářeč (m/ž)

Zámečník/svářeč (m/ž)

2. 10. 2023
Pracujete rádi se železem? Baví Vás svařovat různorodé výrobky? Máte vztah k zakázkové výrobě? Hledáme novou posilu do svařovny (m/ž). Podívejte se co nabízíme a co očekáváme.
Detail pozice