Kariéra

Chcete s námi pracovat? Podívejte se níže, která pracovní místa máme volná. Momentálně hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozice skladník a přípravář výroby.

Chcete podpořit spojení magnetismu a podnikavosti? Přidejte se k nám.
Pošlete svůj životopis personalistce Janě Turko | Jana.Turko@wamag.cz.

Kdo jsme

WAMAG je různorodá skupina lidí od obchodu, přes konstrukci až po výrobu. Všichni vnášíme do naší práce vlastní perspektivu, abychom společně dodali zákazníkům to nejvhodnější řešení pro jejich problémy. Podívejte se na náš příběh a hodnoty.

Co děláme

Spojením magnetismu a podnikavosti pomáháme podnikům v inovaci jejich výrobních technologií, ochraně životního prostředí i zdraví spotřebitelů. Naše stroje pomáhají v různorodých průmyslech po celém světě.

Pracovní prostředí

Začali jsme jako rodinný podnikatelský projekt, který se rozrostl ve výrobní firmu s 38 zaměstnanci. Chceme dlouhodobě růst, a přesto si udržet tradici rodinné firmy, kde se navzájem známe, záleží nám jeden na druhém a máme prostor se dále rozvíjet na osobní i profesní úrovni. 19 lidí je u nás přes 5 let | 5 lidí je u nás přes 15 let.

Volné pozice

Příprava výroby (m/ž)

Příprava výroby (m/ž)

16. 9. 2019
Toto volné místo vám nabízí bohatou pracovní náplň, protože pomůžete zvládat zakázky v našem informačním systému KARAT a zároveň budete v přímém kontaktu s výrobou.
Detail pozice
Skladník (m/ž)

Skladník (m/ž)

4. 9. 2019
Máte rádi pořádek a systém? Do naší zakázkové výroby hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní místo skladníka. Svou pečlivou prací pomůžete realizovat výrobní zakázky včas a ke spokojenosti našich zákazníků.
Detail pozice