Kariéra

Chcete s námi pracovat? Podívejte se níže, na které pozice hledáme nové kolegy. Momentálně nabízíme pracovní místo ve svařovně.

Chcete podpořit spojení magnetismu a podnikavosti? Přidejte se k nám.
Pošlete svůj životopis personalistce Janě Gaškové | j.gaskova@wamag.cz.

Kdo jsme

WAMAG je různorodá skupina lidí od obchodu, přes konstrukci až po výrobu. Všichni vnášíme do naší práce vlastní perspektivu, abychom společně dodali zákazníkům to nejvhodnější řešení pro jejich problémy. Podívejte se na náš příběh a hodnoty.

Co děláme

Spojením magnetismu a podnikavosti pomáháme podnikům v inovaci jejich výrobních technologií, ochraně životního prostředí i zdraví spotřebitelů. Naše stroje pomáhají v různorodých průmyslech po celém světě.

Pracovní prostředí

Začali jsme jako rodinný podnikatelský projekt, který se rozrostl ve výrobní firmu s 36 zaměstnanci. Chceme dlouhodobě růst, a přesto si udržet tradici rodinné firmy, kde se navzájem známe, záleží nám jeden na druhém a máme prostor se dále rozvíjet na osobní i profesní úrovni. 19 lidí je u nás přes 5 let | 5 lidí je u nás přes 15 let.

Volné pozice

Svářeč (m/ž)

Svářeč (m/ž)

30. 10. 2018
Baví Vás svařovat různorodé výrobky? Máte vztah k zakázkové výrobě? Zkuste, zda Vás zaujme náš styl práce a magnetické systémy!
Detail pozice