Kariéra

Chcete s námi pracovat? Momentálně hledáme kolegu na pozici zámečník/svářeč. Podívejte se níže, zda Vás naše nabídka zaujme a ozvěte se nám.

Chcete podpořit spojení magnetismu a podnikavosti? Přidejte se k nám.
Pošlete svůj životopis naší personalistce: hr@wamag.cz

Jací jsme

WAMAG je různorodá skupina lidí od obchodu, přes konstrukci až po výrobu. Všichni vnášíme do naší práce vlastní perspektivu, abychom společně dodali zákazníkům to nejvhodnější řešení pro jejich problémy. Podívejte se na náš příběhhodnoty.

Co děláme

Spojením magnetismu a podnikavosti pomáháme podnikům v inovaci jejich výrobních technologií, ochraně životního prostředí i zdraví spotřebitelů. Naše stroje pomáhají v různorodých průmyslech po celém světě. Příklad jejich použití v životním cyklu automobilu popisuje infografika zde

Pracovní prostředí

Začali jsme jako rodinný podnikatelský projekt, který se rozrostl ve výrobní firmu se 42 zaměstnanci. Chceme dlouhodobě růst, a přesto si udržet tradici rodinné firmy, kde se navzájem známe, záleží nám jeden na druhém a máme prostor se dále rozvíjet na osobní i profesní úrovni. 29 lidí je u nás přes 5 let | 10 lidí je u nás přes 15 let.

Scházíme se i mimo pracovní dobu

Občas se domluvíme na společném aktivním odpočinku. Vyrazíme na kolo, zahrát si bedmington nebo bowling. Zajímavá byla také komentovaná prohlídka elektrárny Orlík, kde jsme byli i s dětmi nebo exkurze do dolu Skalka v Mníšku pod Brdy. 

Rovnováha mezi prací a osobním životem

Chceme, aby se u nás kolegové cítili příjemně a měli čas na osobní aktivity a rodinu. Pracujeme na jednu směnu – výroba od 6:00 do 14:30. Pro skloubení osobních a rodinných aktivit s prací máme v kancelářích pružnou pracovní dobu. Kromě dovolené máme k dispozici 6 dní rekreačního volna za rok a 2 dny indispozičního volna.

 

Volné pozice

Svářeč / zámečník - jednosměnný provoz

Svářeč / zámečník - jednosměnný provoz

15. 6. 2024
Hledáme nového kolegu (ž/m) do naší zakázkové výroby, kterému záleží na kvalitě. Cílem vaší práce bude svařování kovových polotovarů a součástí s použitím různých svařovacích technik. Budete se podílet na výrobě industriálních magnetických systémů, které jsou unikátní nejenom v Česku, ale i světově. Pracujeme v jednosměnném provozu a vzájemný respekt a férový přístup je pro nás klíčový.
Detail pozice