Publikujeme

Čtenáře odborných časopisů seznamujeme s novinkami u našich strojů a oborově zaměřeným řešením. Přečtěte si, co se děje v oblasti magnetismu i u nás ve firmě.

Magnetická separace na POWTECH 2023

Magnetická separace na POWTECH 2023

31. 8. 2023
Potřebujete odstraňovat nežádoucí kovové částice ze sypkých, práškových materiálů nebo tekutin? Na mezinárodním veletrhu POWTECH 26. - 28. 9. 2023 v Norimberku můžete vidět naše magnetické systémy pro separaci a filtraci feromagnetických kovů. Např. letošní novinku extra silný rotační průtokový magnet s 10 000 Gaussy na tyčích. Zavítejte na stánek 1-358 našeho partnera Goudsmit Magnetics.
Celý článek
Vymalovali jsme výrobní haly

Vymalovali jsme výrobní haly

21. 8. 2023
Letní teplé dny jsme využili k vymalování výrobních hal. Čisté bílé stěny a stropy prosvětlily velké prostory a zlepšily viditelnost a tím bezpečnost práce. Přinesly i příjemnější pocit při náročné fyzické práci kolegům na svařovně a finální montáži našich magnetických separátorů.
Celý článek
Magdaléna, o.p.s. ve WAMAG

Magdaléna, o.p.s. ve WAMAG

26. 7. 2023
Jsme moc rádi, že Petra Čermáková a Šárka Slavíková Klímová ze společnosti Magdaléna, o.p.s., kterou WAMAG podporuje, přijaly naše pozvání do WAMAG. Navázaly jsme tak na naši návštěvu u nich, abychom lépe poznaly čím se kdo zabývá.
Celý článek
V Mníšku jsme nejlépe třídili obalové odpady

V Mníšku jsme nejlépe třídili obalové odpady

12. 7. 2023
Nejlepší systém sběru a třídění odpadů z obalů v ČR má Mníšek pod Brdy. Stal se vítězem 19. ročníku soutěže O křišťálovou popelnici. Jsme rádi, že jsme přispěli i my. Třídíme ve WAMAG i v domácnostech zaměstnanců, kteří v Mníšku pod Brdy bydlí. Při dotřiďování a recyklaci pak pomáhají naše magnetické separátory.
Celý článek
WAMAG na Expo Lesní lom 2023

WAMAG na Expo Lesní lom 2023

23. 6. 2023
Minulý týden se konal 13. mezinárodní demonstrační veletrh strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví v autentickém prostředí lomu - Expo Lesní lom 2023. Veletrh navštívili naši kolegové Petr a Jan a potěšilo nás, že na vystavovaném mobilním drtiči si bylo možné prohlédnout náš závěsný permanentní magnetický separátor.
Celý článek