Novinky

Exkurze žáků 9. třídy ZŠ Mníšek pod Brdy

Exkurze žáků 9. třídy ZŠ Mníšek pod Brdy

26. 5. 2023
Pokračujeme v tradici exkurzí pro studenty. Ve čtvrtek 26. května jsme přivítali první skupinu žáků 9. třídy Základní školy v Mníšku pod Brdy. Je pro nás důležité, aby mladá generace věděla, že v jejím okolí je strojírenská firma, která pomáhá vyřešit zákazníkům z různých koutů světa pestré problémy se separací kovů pomocí magnetismu. Věříme, že jsme u žáků podpořili zájem o technické obory a práci ve strojírenství.
Celý článek
Další knihy pro Městskou knihovnu

Další knihy pro Městskou knihovnu

11. 5. 2023
Již po druhé firma WAMAG pomohla rozšířit řadu titulů v Městské knihovně v Mníšku pod Brdy. Knihy si vybraly samy pracovnice knihovny podle aktuálního zájmu návštěvníků. Čtení knih podporuje činnost mozku, pomáhá proti stresu, zlepšuje paměť, zvyšuje slovní zásobu, je dobrým parťákem při odpočinku i cestování. Proto si myslíme, že tato podpora má význam.
Celý článek
Výstava CFIA - 14. až 16. 3. 2023

Výstava CFIA - 14. až 16. 3. 2023

6. 3. 2023
Veletrh CFIA zaměřený na technologie pro potravinářství proběhne v Rennes (Francie) od 14. do 16. března 2023. Nejnovější poznatky v řešení magnetické separace v potravinářství můžete vidět na stánku našich francouzských kolegů z Goudsmit Magnetics. Navštivte je v hale 5, stánek D35.E35.
Celý článek
Podpořili jsme

Podpořili jsme

22. 12. 2022
V průběhu roku jsme finančními obnosy nebo jiným způsobem podpořili několik místních organizací, které pomáhají lidem a tam, kde je potřeba - Magdaléna, o. p. s., Soukromý dětský domov SOS 92, z.ú. Dobříš, Charita Starý Knín a Člověk v tísni-projekt SOS Ukrajina, Remobil a Městská knihovna Mníšek pod Brdy.
Celý článek