Kontaktujte nás

Zanechte nám zprávu, zavolejte, nebo si sjednejte schůzku a dořešíme všechny podrobnosti.

Kontaktní osoby

no-photo

Prodej ČR a SR

Petr Kopecký

+420 725 428 057 Petr.Kopecky@wamag.cz
no-photo

Prodej Východní a Jižní Evropa, CIS

Igor Yakunin

+420 607 688 281 Igor.Yakunin@wamag.cz
no-photo

Servis, měření, detektory kovů

David Dolák

+420 703 509 720 David.Dolak@wamag.cz
no-photo

Prodej náhradních dílů

Petra Urbanová

+420 602 621 442 Petra.Urbanova@wamag.cz
no-photo

Prodej magnetického materiálu - magnety (NdFeB, AlNiCo, SmCo, Ferit, hrníčkové magnety)

Lucie Hrubá

+420 725 143 831 Lucie.Hruba@wamag.cz
no-photo

Personalistika, HR

Jana Turko

+420 602 236 155 Jana.Turko@wamag.cz
no-photo

Marketing

Kateřina Mohaplová

+420 737 363 528 info@wamag.cz
no-photo

Fakturace

Faktury nám můžete poslat elektronicky

Fakturace@wamag.cz

Kde všude působíme?

V rámci mezinárodní skupiny Goudsmit Magnetics Group obchodně zodpovídáme za teritorium střední a východní Evropy. Naše stroje spolehlivě pracují po celém světě.

Goudsmit

Map

Goudsmit

Jak se k nám dostanete po příjezdu od Prahy?

Sídlíme v areálu bývalých Kovohutí. Od vjezdu vás povedou navigační šipky až k nám do firmy.

WAMAG, spol. s r.o.
Pražská 270
252 10 Mníšek pod Brdy

Fakturační a kontaktní údaje

WAMAG, spol. s r.o.
Pražská 270
252 10 Mníšek pod Brdy
Česká republika

IČ:48950301
DIČ:CZ48950301

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku pod spisovou značkou C 29170 vedenou u Městského soudu v Praze.

E-mail:info@wamag.cz
Tel.:+420 318 599 550
Fax:+420 318 599 522
Mobil:+420 725 428 060

GPS Loc:49°52'12.56"N,14°16'31.51"E

Naši spolupracující partneři

Kontaktujte nás

Nahrát maximální velikost 10 MB

Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.

Údaje s * jsou povinné.

Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin
od obdržení vaší zprávy.