Novinky

Sušenky bez nebezpečných kovových nečistot

Sušenky bez nebezpečných kovových nečistot

22. 2. 2024
V tisku proběhla zpráva, že jeden z obchodních řetězců stahuje šarži sušenek z oběhu. Uvádí důvod, že se v sušenkách vyskytují nežádoucí kovové částečky, které mohou ohrozit zdraví konzumentů. Nabízíme řešení pomocí magnetických separátorů, filtrů a detektoru kovů do výrobních linek. Spolehlivě detekují a zachytí magnetické i nerezové kovové nečistoty ze surovin. Pomohou ochránit zdraví spotřebitele, dobrou pověst výrobce a ušetří náklady za stažení šarže z trhu.
Celý článek
Magnetická separace na letošních veletrzích CFIA a Anuga FoodTec

Magnetická separace na letošních veletrzích CFIA a Anuga FoodTec

31. 1. 2024
Vývoj a inovace jsou hnací silou mezinárodní skupiny Goudsmit Magnetics. Novinky v našich magnetických systémech, např. kompaktní trubkový magnet s magnetickou indukcí 12 000 gaussů, které řeší separaci nežádoucích kovových částic ze sypkých a granulovaných materiálů v potravinářství, při výrobě krmiv a dalších odvětvích, budeme prezentovat na jarních veletrzích Anuga Foodtec a CFIA. Přijeďte se podívat.
Celý článek
Pozvánka na výstavu Blechexpo 2023

Pozvánka na výstavu Blechexpo 2023

3. 10. 2023
Novinka - elektricky spínaný magnetický unašeč E-gripper, který nepotřebuje stlačený vzduch, bude představen od 7. do 10. listopadu 2023 na mezinárodním veletrhu technologií pro kovozpracující průmyslu Blechexpo ve Stuttgartu. Navštivte stánek našeho partnera Goudsmit Magnetics v hale 3-stánek 3302. Uvidíte E-gripper v akci a můžete se seznámit také s dalšími řešeními magnetické manipulace s plechy.
Celý článek
Magnetická separace na POWTECH 2023

Magnetická separace na POWTECH 2023

31. 8. 2023
Potřebujete odstraňovat nežádoucí kovové částice ze sypkých, práškových materiálů nebo tekutin? Na mezinárodním veletrhu POWTECH 26. - 28. 9. 2023 v Norimberku můžete vidět naše magnetické systémy pro separaci a filtraci feromagnetických kovů. Např. letošní novinku extra silný rotační průtokový magnet s 10 000 Gaussy na tyčích. Zavítejte na stánek 1-358 našeho partnera Goudsmit Magnetics.
Celý článek