Novinky

V Mníšku jsme nejlépe třídili obalové odpady

V Mníšku jsme nejlépe třídili obalové odpady

12. 7. 2023
Nejlepší systém sběru a třídění odpadů z obalů v ČR má Mníšek pod Brdy. Stal se vítězem 19. ročníku soutěže O křišťálovou popelnici. Jsme rádi, že jsme přispěli i my. Třídíme ve WAMAG i v domácnostech zaměstnanců, kteří v Mníšku pod Brdy bydlí. Při dotřiďování a recyklaci pak pomáhají naše magnetické separátory.
Celý článek
WAMAG na Expo Lesní lom 2023

WAMAG na Expo Lesní lom 2023

23. 6. 2023
Minulý týden se konal 13. mezinárodní demonstrační veletrh strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví v autentickém prostředí lomu - Expo Lesní lom 2023. Veletrh navštívili naši kolegové Petr a Jan a potěšilo nás, že na vystavovaném mobilním drtiči si bylo možné prohlédnout náš závěsný permanentní magnetický separátor.
Celý článek
Exkurze žáků 9. třídy ZŠ Mníšek pod Brdy

Exkurze žáků 9. třídy ZŠ Mníšek pod Brdy

26. 5. 2023
Pokračujeme v tradici exkurzí pro studenty. Ve čtvrtek 26. května jsme přivítali první skupinu žáků 9. třídy Základní školy v Mníšku pod Brdy. Je pro nás důležité, aby mladá generace věděla, že v jejím okolí je strojírenská firma, která pomáhá vyřešit zákazníkům z různých koutů světa pestré problémy se separací kovů pomocí magnetismu. Věříme, že jsme u žáků podpořili zájem o technické obory a práci ve strojírenství.
Celý článek
Další knihy pro Městskou knihovnu

Další knihy pro Městskou knihovnu

11. 5. 2023
Již po druhé firma WAMAG pomohla rozšířit řadu titulů v Městské knihovně v Mníšku pod Brdy. Knihy si vybraly samy pracovnice knihovny podle aktuálního zájmu návštěvníků. Čtení knih podporuje činnost mozku, pomáhá proti stresu, zlepšuje paměť, zvyšuje slovní zásobu, je dobrým parťákem při odpočinku i cestování. Proto si myslíme, že tato podpora má význam.
Celý článek